info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Mohlo by vás zajímat

V roce 2015, ve výšce 1045 metrů nad mořem, pět metrů pod zemí ve sklepení starém sto tři roků začínáme vařit pivo. To je začátek našeho příběhu o Pivovaru Trautenberk, nejmladším přírůstku do rodiny krkonošských minipivovarů. Vybudovali jsme ho v Malé Úpě, čísle popisném 87, v prostorách bývalé Tippeltovy boudy, později Družba.

IMG_3879

Vaříme pivo bez pasterizace a filtrování, osvěžující, řízné a hořké tak akorát.

Náš pivovar je akciovou společností, s podporou obce na jeho vznik přispěli zdejší boudaři a místní lyžařský areál SKiMU. Ti všichni také nové pivo čepují, a protože je „naše“, všichni se o něj  staráme. Na kvalitu piva Trautenberk dohlížejí sládci Vojtěch Kaprálek a Tomáš Ďuríček. Kromě čepovaného prodáváme i pivo v pet lahvích atypického tvaru a v dárkovém balení se čtyřmi třetinkovými lahvemi, které jsou nejen díky skvělému obsahu jedinečným suvenýrem!

Pivo Trautenberk si u nás můžete koupit a odvézt ostatním domů. Přímo nad pivovarem je malý krámek, kde si můžete nakoupit kolik unesete.

A jako suvenýr? Co by to bylo za výlet, kdybyste si na památku neodvezli půllitr s originálním logem pivovaru a pod něj samozřejmě i tácek.

Prodejna je otevřena každý všední den od 12 do 16.30 a o víkendech dokonce od 10 hod. NYNÍ NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA VE SVOBODĚ NAD ÚPOU.

info@pivovartrautenberk.cz
tel.: +420 733 564 860
Horní Malá Úpa 87
542 27 Malá Úpa

Trautenberk-logo_sisky-hnede