info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Mohlo by vás zajímat

V Malé Úpě byla ještě začátkem roku 2020 jednoznačně nejúspěšnější volnočasovou aktivitou pro děti i dospělé návštěva tvořivé dílny Nadechni se, kterou vede Dana Augustová.

Vyráběly se tu krásné výrobky z korálků, smaltovaly se plecháčky, a také zde u sklářského kahanu vzniklo velké množství vinutých perlí  Jaká řemesla v dílně Nadechni se najdete?

Současná doba bohužel těmto aktivitám nepřeje. I proto se Dana Augustová rozhodla postupně přenášet své zkušenosti do on-line prostředí.

Máte-li chuť se z pohodlí domova přiučit řemeslům jako je sklářství, bižuterie, či smaltování, neváhejte se přihlásit do studijního programu ROK INSPIRACE.  danaaugustova.cz/rok-inspirace.

Pro ty, kteří rádi tvoří, chtějí vyrobit dárek pro své blízké, zabavit kreativní činností své děti, nebo někoho obdarovat je tu Tvořivá krabička

S materiálem z krabičky lze vyrobit různé šperky – náhrdelníky, náušnice, náramky. Tvořivou krabičku si můžete nechat poslat poštou,  či osobně vyzvednout u výdejního okénka dílničky.

     

 

Věděli jste, že dílna NADECHNI SE je novým držitelem regionální značky Krkonoše originální produkt

Tvořivá dílna  NADECHNI SE nabízí tyto aktivity:

– výroba vinuté perle pod vedením lektora od 200,-Kč

– smaltování hrnků od 350,-Kč

– korálková dílna od 60,-Kč

– loutkové divadlo (seznámení se sklářským řemeslem) od 120,-Kč

– Tvořivá krabička z pohodlí domova od 650,-Kč