info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Mohlo by vás zajímat

V Malé Úpě je jednoznačně nejúspěšnější volnočasovou aktivitou pro děti i dospělé  návštěva tvořivé dílny Nadechni se, kterou vede Dana Augustová.

Vyrábějí se tu krásné výrobky z korálků, smaltují se plecháčky, a u sklářského kahanu vzniká velké množství vinutých perlí  Jaká řemesla v dílně Nadechni se najdete?

Svou tvořivost si můžete přijít vyzkoušet do Tvořivé dílny v  Galerie Celnice  o hlavní letní a zimní sezoně denně od úterý do pátku vždy od 14 do 17 hod

V ostatních dnech po telefonické domluvě 725 536 531

 

Při pobytu v Malé Úpě můžete její dílnu navštívit, vyzkoušet a zdokonalovat se můžete i po příjezdu domů, protože Dana pořádá své kurzy i v on-line prostředí.

Máte-li chuť se z pohodlí domova přiučit řemeslům jako je sklářství, bižuterie, či smaltování, neváhejte se přihlásit do studijního programu ROK INSPIRACE.  danaaugustova.cz/rok-inspirace.

Pro ty, kteří rádi tvoří, chtějí vyrobit dárek pro své blízké, zabavit kreativní činností své děti, nebo někoho obdarovat je tu Tvořivá krabička

S materiálem z krabičky lze vyrobit různé šperky – náhrdelníky, náušnice, náramky. Tvořivou krabičku si můžete nechat poslat poštou.

     

 

Věděli jste, že dílna NADECHNI SE je novým držitelem regionální značky Krkonoše originální produkt

Tvořivá dílna  NADECHNI SE nabízí tyto aktivity:

– výroba vinuté perle pod vedením lektora od 200,-Kč

– smaltování hrnků od 350,-Kč

– korálková dílna od 60,-Kč

– Tvořivá krabička z pohodlí domova od 650,-Kč