info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Srdečně vás zveme na další ročník Maloúpské Vařečky, který pořádáme v celé Malé Úpě v sobotu 7.10.2023.

Kdo soutěží?

Místní kuchtíci, kuchtičky, kuchaři a kuchařky soutěží o nejlepší horskou polévku. Ale samozřejmě vám představí další krkonošské dobroty a regionální speciality. Nebudeme trčet na jednom místě, ale hezky si celou Malou Úpu projdeme 🙂 a tak nakouknete soutěžícím pod pokličku až „do kuchyně“.

Průběh soutěže

Registrace bude od 10:00 u obecního úřadu/Galerie Celnice v Malé Úpě. Nemusíte být načas, ale také si dejte pozor, aby na vás nějaká soutěžní polévka zbyla 🙂, máme pouze 500 hlasovacích lístků. Pokud hlasovací lístek nezbyde, nezoufejte, můžete si Malo Úpu projít stejně, jen nebudete ochutnávat polévky, ale jistě si dáte něco jiného.
Gastroprocházku Malou Úpou můžete začít na Pomezních Boudách a zakončit u kostela sv. Petra a Pavla, ale v podstatě si procházku můžete naplánovat dle libosti, můžete si nejdříve jít vychutnat polévky ke kostelu a pak se vracet na Pomezní Boudy. Hlasovací boxy budou jak u kostela, tak i na Infocentru.
Hlasovat se bude pouze do 14:00. Vyhlášení výsledků nebude veřejné a bude oznámeno na sociálních sítích během sobotního večera.

Jaké polévky ochutnáte? To vám dáme vědět později…