info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Mohlo by vás zajímat

Maloúpská pekárna leží v zrekonstruovaném objektu bývalé pošty (obecního úřadu) v nadmořské výšce přes 1000 metrů nad mořem a je tedy jednou z nejvýše položených pekáren v České republice.

 Součástí pekárny je i prodejna se smíšeným zbožím. Výrobní technologii dodala společnost JAROSPOL Technology s.r.o., která také zajistila nezbytnou technologickou pomoc prostřednictvím zkušeného pekařského technologa.

V nabídce Maloúpské pekárny najdete chleby a chlebové výrobky, běžné pečivo, speciální vícezrnné pečivo, výrobky z plundrových, listových a třených těst. K výrobě pečiva, která je s velkým podílem ruční práce, používají především tradiční receptury a kvalitní suroviny regionálních českých firem.

Pekárna má ještě jednu zajímavost. Leží v zrekonstruovaném objektu bývalé pošty (obecního úřadu) v nadmořské výšce přes 1000 m nad mořem a je tedy jednou z nejvýše položených pekáren v České republice.

Majitelé dávají přednost kvalitě před nízkou cenou a kvantitou. Můžete si být jisti, že výrobky budou opravdu čerstvé, nikoliv ze zmrazených polotovarů.

Tak až pojedete do Krkonoš na túru nebo si zalyžovat, nezapomeňte se zastavit v Maloúpské pekárně pro kvalitní čerstvě vypečené rohlíčky.

Otevírací doba v hlavních sezonách je PO-NE 8:00 – 17:00