info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

ADVENT JAK MÁ BÝT: PŘES DEN LYŽOVÁNÍ, VEČER SLEDOVÁNÍ OUTDOOROVÝCH PECEK

Malá Úpa (Pomezní Boudy) leží v Krkonoších nedaleko Sněžky, uprostřed drsné přírody v nadmořské výšce 1.050 m. Jezdí k nám milovníci hor, turisté a vůbec všichni vyznavači aktivního životního stylu. Ideální místo, kde promítnout outdoorové filmy.

Letos k nám opět zavítá Mezinárodní festival outdoorových filmů. Promítat budeme v Galerii Celnice přímo na hranicích s Polskem. Letos máme 3 hosty: Dana Polmana v pátek a v sobotu Jirku Potůčka a v podvečer Travel Kitchen. V sobotu večer se možná objeví Mára Holeček.

Promítat se bude v pátek od 17:00 a v sobotu již od 14:00. Kapacita je omezena, nezapomeňte na rezervaci https://bit.ly/2WF2iaX

Outdoorový festival můžete spojit s prvním lyžováním. Lyžařské středisko SKiMU je připraveno, takže jak se vám líbí přes den lyžovat, večer shlédnout krásné outdoorové kousky a poté si skočit do jedné z místních restaurací. Kromě pěkného kulturního zážitku návštěvníci festivalu jistě ocení maloúpský minipivovar Trautenberk, který vaří poctivá piva pro horaly z vody stékající ze svahů Sněžky.

Pro aktuální informace sledujte facebook profil Malé Úpy ZDE