info@malaupa.cz +420 499 891 112 Webkamery Pro občany EnglishGermanPolski MENU

Milí sousedé a všichni, kdo máte rádi naši Malou Úpu,

děkujeme všem, kteří jste přišli na naše setkání 5. listopadu, na kterém jsme se bavili o tom, jaký společný komunitní projekt vymyslíme a následně zrealizujeme.  A že vás bylo opravdu hodně.  Diskuse, která probíhala, byla velmi věcná a zajímavá, a přinesla mnoho podnětných myšlenek.

Nápadů bylo opravdu hodně a v průběhu setkání jsme se shodli na tom, že budeme realizovat tyto projekty:

– maloúpské plesíčko v prostoru pod “Družbou” v místech ČOV, u kterého bude také menší dětské hřiště a altán pro naše další setkávání

– uskutečnění několika společných výjezdů “za kulturou a zážitky”

Do výsledné podoby těchto projektů budete mít samozřejmě možnost mluvit i Vy všichni ostatní, ať už jste se setkání zúčastnili nebo ne.  Jde přece jen o nás – o lidi trávící čas v Malé Úpě. Chceme si vytvořit příležitosti pro setkávání, vylepšit si okolí, zkrátka pořád jde o ty sousedské vztahy.

Rádi bychom Vás tímto pozvali na naše další setkání s nadací VIA dne 1.12. do Horského Hotelu Javor, na které bude navazovat „maloúpská předsezónní tancovačka“ s živou kapelou a občerstvením. Vždyť “tenkou nití”, která se táhla celým naším prvním setkáním bylo, že se málo známe a potřebujeme více možností se potkat a lépe poznat.

Ti z Vás, kteří by se rádi více zapojili do plánování následných kroků pro uskutečnění vybraného projektu, napište prosím email na adresu malaupazije@gmail.com nebo přijďte prosím na Horský Hotel Javor 1.12. v 18:00 hodin. 

Samozřejmě i Vy všichni ostatní jste srdečně zváni 1. 12. na v 20:30 hodin, kdy začne neformální část našeho setkání (tancovačka). I v tomto případě prostoru k zapojení se do plánovacího týmu, stejně jako k diskusím o tom, jaká by měla být finální podoba, bude určitě dostatek.

Mějte se pěkně a těšíme se na další setkání…

Za přípravný tým (dle abecedy)

Vendy Balzerová

Katka Bláhová – Nadace Via

Hedvika Čepová

Karel Engliš

Eva Havelková

Eva Navrátilová

Lenka Paříková

Petr Verner